Отзывы о компании DARO (товары для салонов красоты)Наталія С.Отлично 03.03.2023Ирина К.Отлично 01.03.2023Марія О.Хорошо 28.02.2023Лак не червоний ,як на фото ,а малиновий (Наталя Г.Отлично 27.02.2023Велике Дякую. Покупкою задоволена.Гарного дня і мирного неба!Леся Я.Отлично 26.02.2023Іра Щ.Нейтрально 25.02.2023Гель лак якій я замовляла жахливий , користуватись ним неможливо , дуже засмутило..Євгенія Ц.Отлично 25.02.2023Катерина Р.Отлично 25.02.2023Оксана К.Отлично 24.02.2023ирина щ.Отлично 24.02.2023
Лак не червоний ,як на фото ,а малиновий (
Велике Дякую. Покупкою задоволена.
Гарного дня і мирного неба!
Гель лак якій я замовляла жахливий , користуватись ним неможливо , дуже засмутило..