Відгуки про компанію DARO (товари для салонів краси)
Лариса С.
Відмінно
Людмила Ж.
Відмінно
Анна М.
Відмінно
Анастасія С.
Відмінно
Светлана Г.
Відмінно
маргарита Р.
Відмінно
Юлия К.
Відмінно
Юлия К.
Відмінно
Юлія К.
Відмінно
Оксана Ц.
Дуже погано
Придбала поличку в середині прямо в пакетиках уламки полки,тріщини. Сумно
Коментар продавця
Доброго дня! Ми дуже ретельно пакуємо замовлення. Запаковане було все згідно з вимогами перевізника.Необхідно було перевірите замовлення на поште, скласти акт і тоді ми повернули би Вам кошти
Придбала поличку в середині прямо в пакетиках уламки полки,тріщини. Сумно
Доброго дня! Ми дуже ретельно пакуємо замовлення. Запаковане було все згідно з вимогами перевізника.Необхідно було перевірите замовлення на поште, скласти акт і тоді ми повернули би Вам кошти