Відгуки про компанію DARO (товари для салонів краси)Наталія С.Відмінно 03.03.2023Ирина К.Відмінно 01.03.2023Марія О.Добре 28.02.2023Лак не червоний ,як на фото ,а малиновий (Наталя Г.Відмінно 27.02.2023Велике Дякую. Покупкою задоволена.Гарного дня і мирного неба!Леся Я.Відмінно 26.02.2023Іра Щ.Нейтрально 25.02.2023Гель лак якій я замовляла жахливий , користуватись ним неможливо , дуже засмутило..Євгенія Ц.Відмінно 25.02.2023Катерина Р.Відмінно 25.02.2023Оксана К.Відмінно 24.02.2023ирина щ.Відмінно 24.02.2023
Лак не червоний ,як на фото ,а малиновий (
Велике Дякую. Покупкою задоволена.
Гарного дня і мирного неба!
Гель лак якій я замовляла жахливий , користуватись ним неможливо , дуже засмутило..